Jakie roślinne poradniki mi pomogły?

Nie dawno zacząłem przygodę z roślinami i zanim zająłem się tematem przeczytałem dosłownie cały internet. Na tym blogu będę dzielił się nie tylko swoją wiedzą, ale także ciekawymi pomysłami innych blogerów! Mam dla Was top5 artykułów, które mi pomogły w opiece i pielęgnacji moich roślin!

Rośliny oczyszczające powietrze i produkujące tlen

ImpresjaPark2 wziął na tapet temat roślin oczyszczających powietrze. Żyję w dużym mieście, w którym jest problem ze smogiem i ten temat jest mi bliski. Trzeba dbać o swoje zdrowie a wiele roślin może być domowymi producentami tlenu! Zachęcam do lektury artykułu.

jak dbać o rośliny polecane artykuły

Zamiokulkas poradnik od plantip

Zamiokulkasy są pięknymi roślinami, z którymi mi nigdy nie szło. Do czasu aż przeczytałem poradnik przygotowany przez plantip. Bardzo obszerny artykuł z dużą ilością wiedzy. Zmienił moje podejście do tych roślin i widzę tego efekty. 5/5 polecam serdecznie!

Rośliny dla początkujących

Co wybrać na początek roślinnej przygody? Z jakimi kwiatami poradzą sobie początkujący? Wszystko to znajdziecie w artykule przygotowanym przez Gotowynawiecej.

Jak podlewać rośliny?

Temat podlewania jest kluczowy w pielęgnacji roślin. Zazwyczaj zbyt obfite podlewanie jest początkiem problemów z roślinami. Przygotowaliśmy artykuł, który ma na celu uchronienie Was przed podstawowymi problemami z pielęgnacją roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *